dlaczego pieniądze ?

Pieniądze to nie wszystko, ale bez nich ……..

Pomagać jest nam łatwiej niż przyjmować pomoc, dlaczego ?. W naszych głowach przyjęło się, że o pomoc mogą prosić ludzie w skrajnej nędzy i ubóstwie, nad którymi trzeba się litować, bo cóż mu pozostało biedaczkowi.

JEST DOBRZE- POMAGAM, PÓKI SĄSIAD NIE MA LEPIEJ NIŻ JA, BO DLACZEGO MIAŁBY MIEĆ ?. Cóż za błędne myślenie.

Wstydzimy się prosić o pomoc bo boimy się że będziemy oceniani, że patrzeć będą i sprawdzać  co nowego się pojawiło  plotkując po kątach że gdyby nie oni……

PAMIĘTAJCIE !

Bez względu na sytuację, KOBIETY dbajcie o siebie, najładniejsza kobieta to ponoć ta która się uśmiecha. Nasze dzieci też chcą mieć fajnych rodziców, ładną mamę i kochającego tatę. PANOWIE wspierajcie swoje owieczki, pomagajcie im na swój sposób. Wasze relacje, emocje udzielają się innym w rodzinie. Pokazujmy że nawet kiedy jest ciężko nie wstydzimy się płakać,  uśmiechać i kochać. Wiemy że czasem naprawdę nie jest  łatwo.

a wracając do kasy, to my za pozyskane pieniądze możemy pomóc bezpośrednio Judytce,  nasze starsze dzieciaki nie muszą ciągle słuchać : NIE,  Judytka jest chora i potrzebujemy ……

wydatki które opłacamy z pozyskanych pieniędzy to międzyinnymi:

Konsultacje lekarskie ( w części opłacane przez fundację): Judytka jest pod opieką neurologa, nefrologa, PN, kardiologa,  okulisty, psychologa, logopedy, hematologa, genetyka i tyflopedagoga, rehabilitacje met. VOJTY( w części opłacane przez fundację), met. NDT BOBAT, rehabilitacja wzroku, lekarstwa, sprzęt potrzebny do rehabilitacji małej.

Chyba wszystko a jeśli o czymś zapomniałam hm.. :)  samochwała w koncie stała.

 

0 comments on “dlaczego pieniądze ?Add yours →

Dodaj komentarz